MINET Kód produktu: JMG0243WGE01

MINET Decentní zlaté náušnice kuličky Au 585/1000

Elegantní zlaté náušnice z pravého 14karátového zlata, vhodné pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Dvouúrovňové zapínání zajišťuje bezpečnost a maximální komfort.

4 777 Kč / ks
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  • icon
    Dárková krabička
    ZDARMA
  • icon
    Výměna do
    30 dní
  • icon
    Doprava ZDARMA
    od 3 000 Kč

                  MINET Decentní zlaté náušnice kuličky Au 585/1000            MINET Decentní zlaté náušnice kuličky Au 585/1000
4 777 Kč / ks
Popis produktu

Detailní popis produktu

Tyto jemné a elegantní náušnice z pravého 14karátového zlata jsou ideální volbou pro každou ženu, která hledá decentní a nadčasový doplněk. Jejich sofistikovaný design zaručuje, že se skvěle hodí jak ke každodenním outfitům, tak i ke slavnostním příležitostem.

Díky dvouúrovňovému zapínání s pojistnými zářezy se náušnice pohodlně nosí a zároveň poskytují spolehlivou ochranu proti ztrátě. Kvalitní řemeslné zpracování zajistí dlouhou životnost a příjemné nošení po celý den. Dopřejte si šperk, který podtrhne vaši přirozenou eleganci a osobitý styl.




Parametry

Kategorie: Zlaté náušnice
Materiál: zlato 585/1000
Barva: Zlatá
Typ zapínání: šroubek
Hmotnost (g): 1,05
Průměr (mm): 3
? Ryzost: Au 585/1000
Typ produktu: náušnice
Materiál: zlato 585/1000
Dárková krabička: ZDARMA
Výrobce/Dovozce: OLIVIE
Položka byla vyprodána…
Hodnocení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Naposledy jste si prohlíželi
Naposledy prohlížené

Co o nás píšou
naši zákazníci

Logo Heureka
98% zákazníků nás doporučuje
na základě recenzí portálu Heureka.cz
Přečíst hodnocení
Ověřený zákazník
100%
Z e-shopu mám zásnubní i snubní prsten a jsem moc spokojená. Vyzdvihnout bych chtěla rychlost dodání.
Příběh

My jsme Olivie

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je jednateli společnosti Martinou Slukovou a Lukášem Slukou. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní.

Celý příběh
Olivie s.r.o.